Войти

Як відбувається перевірка зору у дітей в сучасній клініц

Переймаєтесь через те, що ваша дитина стала гірше бачити, або турбуєтесь, що вона не повідомить вам про це? 
 
Офтальмологічна клініка АЙЛАЗ випустила новий ролик про діагностику зору у дітей! 
 
 
 
 
Подивіться сюжет у родинному колі та саме в такій зручній і доступній формі поясніть дитині важливість якості зору та легкість його перевірки. При наявності новітнього обладнання діагностика зору стає швидкою і навіть, цікавою процедурою. Це абсолютно безболісно, безконтактно та комфортно.
 

               

 
 
Як батьки, ми повинні розуміти, що базова шкільна перевірка зору хоча і є важливою, але недостатня для виявлення патологій та постановки діагнозу для вашої дитини. Будьте відповідальними за їх майбутнє, за комфорт та подальшу самореалізацію у житті. Подбайте про професійну та повноцінну діагностику зору заздалегідь та попередьте небажаний результат.
 
          
 
Звертайте увагу на медичний заклад, якість обладнання та професіоналізм спеціалістів. Це легко перевірити на сайті обраної клініки або у її соціальних мережах. 
 
Офтальмологічна клініка АЙЛАЗ відповідає на сьогодні усім міжнародним стандартам якості та є доступною для кожної родини! Подбайте про себе та своїх дітей вчасно!

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.