Войти

Рефлюкс. Рефлюкс-езофагіт. Ризики печії

Печія – це коли є пошкодження слизової стравоходу шлунковим вмістом, що повернувся. ендоскопіст, хірург клініки CitiDoctor Ф.І. Граболюк

 

Повернення шлункового змісту й формує явище, що називається рефлюксом. На основі рефлюксу може розвиватися ГЕРХ – гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

При рефлюксі відбувається хімічний опік слизової стравоходу, що призводить до розвитку ерозій і запалення. Якщо епізоди рефлюксу повторюються тривалий час, ерозія може призвести до кровотечі та/або починає формуватися змінений епітелій. 

Наслідок ерозії – це кровотеча.

Наслідок змін і перероджень епітелію – це рак. 

Часто людина приймає самостійно ліки та відзначає покращення, але тривале приймання препаратів має наслідки, а певні ускладнення явно себе не проявляють.

Що може допомогти?

   -   Вчасна зміна способу життя та звичок харчування.

   -   Вчасна діагностика, що дає можливість чітко встановити діагноз і почати діяти.

Почніть з гастроскопії, а краще в поєднанні з медикаментозним сном. Якщо лікар запропонує біопсію, тести – погодьтеся, тоді ваш візит буде максимально інформативним. Діагностика та лікування доступні в ендоскопічній і хірургічній клініці «СІТІ ДОКТОР». Телефонуйте!

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров`я без компромісів!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідьХірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2022 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.