Войти

Коли краще лікувати «сухе око»?

Хвороба сухого ока – або сухий кератокон’юнктивіт – це багатофакторне захворювання.     При цьому порушується стабільність слізної плівки, запалюється та пошкоджується очна поверхня, що призводить до дискомфорту й зниження зору.

На сьогодні розрізняють дві форми захворювання на сухе око:

   1.   вододефіцитна – мало сльози;

   2.   евапоративна – мало жирового компоненту сльози, що захищає її від випаровування.

Які існують методи лікування синдрому «сухого ока»?

Методи лікування синдрому «сухого ока»

Оклюзія слізних точок допомагає утримати сльозу, якщо її недостатньо, але це лише до 15% випадків (поширеність цієї форми хвороби). Експресія (масаж) залоз, спрямована на очищення протоків залоз, полегшує виток мейбуму (секрет залоз, що є основою жирового шару слізної плівки), але не впливає на залози та продукцію мейбуму. Маска або окуляри комбінують експресію та компрес.

Лікування технологією IPL (Інтенсивним Імпульсним Світлом) при цьому має складний механізм дії, що стимулює:

   -   зменшення запалення довкола залоз і на ділянці, що обробляється;

   -   оновлення тканин мейбомієвих залоз;

   -   відновлення роботи відмерлих залоз;

   -   розрідження мейбуму для полегшення його відтоку.

Осінньо-зимовий період – ідеальний час, щоб провести лікування сухого ока методом IPL через низьку сонячну активність і зменшення часу перебування на сонці. Щоб тримати ваш зір у нормі, важливо повноцінно харчуватися, стежити за вагою, позбавлятися шкідливих звичок і багато рухатися.

Не лікуйте синдром сухого ока самостійно за допомогою вправ або крапель для очей. Хвороба сухого ока – це медична проблема, що потребує кваліфікованої допомоги.

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу


Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.