Войти

Перманентний макіяж очей, стрілки та нарощені вії: чи існує ризик для здоров’я очей?

Татуаж брів, нарощування або ламінування вій в салоні може здатися простим способом поліпшити свій зовнішній вигляд.лікар-офтальмолог медичного центру АЙЛАЗ   Баланюк Олександра Олеговна
 
Але фахівці попереджають, що барвники та інші засоби, що застосовуються в цій галузі – небезпечні. Сьогодні салони пропонують різні процедури – мікроблейдінг, ламінування брів, завивку вій і багато іншого. Відмовлятись від процедур? Ні! Оцінити ризики та знати техніку безпеки – так! 
 
ТОП-5 найпопулярніших beauty-послуг в Instagram
  • Фарбування: під час цієї 15-хвилинної процедури на брови або вії наноситься барвник, щоб вони виглядали густіше, темніше та пишніше. Колір тримається від трьох до шести тижнів.
  • Мікроблейдінг брів або татуаж брів: перманентний пігмент наноситься на шкіру за допомогою голки, встановленої на невеликому ручному інструменті. Такий вид татуажу брів дійшов до нас з давнього Китаю. Процедура займає від однієї до двох годин, а ефект триває роками, слабшаючи з часом.
  • Ламінування брів: хімічна обробка, що займає менше 1 години та не вимагає використання голок або барвника. Замість цього крем для завивки наноситься на брови, щоб надати волоссю більш привабливу форму. Ефект триває кілька тижнів.
  • Ламінування вій: вії покриваються спеціальною речовиною та завиваються догори. Хімічні розчини наносяться на вії для створення тривалого завитку. Процедура займає близько 45 хвилин, а ефект триває від одного до двох місяців.
  • Нарощування вій: за допомогою спеціального клею до власних вій прикріплюються штучні, а нарощування потребує догляду та корекції раз на місяць.
Чим можуть зашкодити такі процедури? 
 
За словами представника Американської Академії Офтальмології та доктора медичних наук Пурніма Пателя, подібні косметичні процедури в області брів і вій становлять небезпеку для здоров’я, оскільки вони розташовані близько до очного яблука. Ці процедури можуть викликати проблеми з очима та вплинути на зір. «У людей може виникнути алергічна реакція при повторному впливі речовини», – сказав доктор Патель. – «Крім того, склад барвника може змінюватись з часом. Тому небажана реакція можлива, навіть якщо в минулому ви проходили процедури без проблем».
 
Що робити, якщо під час процедури щось пішло не так?
 
Якщо у вас виникла небажана реакція на будь-який тип фарби або косметики, вам слід негайно звернутися до лікаря. Попадання барвників в очі може викликати хімічний опік і в деяких випадках навіть призвести до сліпоти.
Будьте відповідальними за своє здоров’я та пам’ятайте, що найгарніші очі – здорові очі! 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.