Войти

Спеціалісти клініки «АЙЛАЗ» на ТРК «КИЇВ» в ефірі «ЛІКАР ЗНАЄ»

26 листопада о 10:00, ранковий ефір ТРК «КИЇВ» відбувся за експертної участі спеціалістів офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» у програмі «ЛІКАР ЗНАЄ»!Дякуємо лікарю-офтальмологу Ковальову Андрію Андрійовичу за високий рівень знань, досвід і професіоналізм, що він вдало продемонстрував в ефірі! Лікарі – не медійні фігури, проте ми вдячні за можливість змінити це та бути почутими у такій зручній формі, зробивши лікування зору зрозумілим і доступним для кожного.
 
 
 
«АЙЛАЗ» вже понад 15 років спеціалізується в питаннях лазерної корекції зору, тому не втрачаємо можливість ще раз в простій формі розповісти вам про складні технології лазерної корекції. Говорили про те, хто підходить для операції, чого від неї чекати та що буде після!
 
 
Дивіться ефір, залишайте коментарі та поширюйте у своїх соцмережах! Давайте робити ці ефективні кроки до офтальмологічної освіти разом!
 

                     

 

 

МИ ЗНАЄМО ВСЕ ПРО ВАШІ ОЧІ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.