Войти

Право на здоров’я

Спільна робота клініки АЙЛАЗ та благодійного проекту detdom.info дала можливість забезпечити декількох дітей якісними сучасними медичними послугами.Спільна робота з партнерами проекту – клінікою АЙЛАЗ, старшими друзями дітей і благодійниками detdom.info – дали можливість забезпечити декількох дітей якісними сучасними медичними послугами:
 
  • на початку місяця було проведено повторний огляд і підбір окулярів для нашого підопічного Ігоря. Кошти на їх купівлю зібрано за добу. Юнак уже носить нові зручні окуляри;
  • наші корпоративні партнери та старші друзі випускників – компанії EY (в минулому Ernst & Young) – звернулися про допомогу для огляду у лікаря-офтальмолога 10-річної Катерини. Призначено курс апаратного лікування та корекція окулярами. Спеціалісти клініки АЙЛАЗ посприяли налагодженню партнерства з клінікою СitiDoctor та проведенню 10-денного курсу апаратного лікування безкоштовно. 28 листопада Катя отримала консультацію у хірурга щодо подальшого оперативного втручання з виправлення косоокості. 

 

Історія Каті надихнула колектив клініки АЙЛАЗ на розширення допомоги дітям, більше про це читайте у наступному місяці. 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.