Войти

Новий спосіб лікування дистрофії Фукса став можливий в Україні!

Українська офтальмологія – це сучасний концепт лікування важкої очної патології.Зовсім недавно в світі з'явилися роботи про хірургічне лікування важкого хронічного захворювання рогівки – дистрофії Фукса, що приводить до поступової втрати прозорості рогівки та, отже, і зору. Раніше це захворювання лікувалося лише пересадкою рогівки.
 
Сьогодні ми можемо запропонувати пацієнтам більш швидкий, комфортний і фінансово привабливий метод хірургії, уникнувши пересадки рогівки. Вперше такі операції почали застосовувати в клініці «АЙЛАЗ» близько 2-х років тому.
 
Нещодавно в Одесі в інституті Філатова пройшла традиційна міжнародна конференція, де головний лікар клініки «АЙЛАЗ» – Ковальов Андрій Іванович – представив результати цієї інноваційної роботи та в конкурсі відеоробіт отримав друге місце. Вітаємо клініку «АЙЛАЗ» з високими результатами!
 
           
 
           
 
 
Імідж інноваційної офтальмологічної клініки знову був підтверджений високою оцінкою колег. А для пацієнтів, які страждають на цю серйозну недугу, завдяки зусиллям клініки «АЙЛАЗ» відкриваються нові перспективи! 

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.