Войти

Медична косметологія у CitiDoctor

Медичний центр CitiDoctor розширює свої можливості щодо спектру послуг для наших пацієнтів.Наразі ми повністю забезпечуємо лицьову пластичну хірургію, дерматологію, трихологію та – медичну косметологію. Нам дійсно важливо, щоб, незалежно від вашої потреби, ви змогли отримати всі необхідні процедури для вашої шкіри.
 
Наш бьюті комплекс складається з сучасного обладнання, повної технічної підготовки кабінетів та професіоналів, що знають та люблять свою роботу. Ми використовуємо тільки якісні американські та європейські препарати міжнародних стандартів: TEOXANE TEOSYAL RHA (Швейцарія), RESTYLANE (Швеція), REGENYAL (Італія) та AESTHETIC DERMAL RRS (Іспанія).
 
Наша задача – зробити вашу шкіру досконалою і ми впораємося на всі 100% задля досягнення поставленої мети. В залежності від статі, віку та централізації проблеми, послуги медичної косметології CitiDoctor поділяються більш ніж на 10 спрямувань, серед яких:
  • лазерна косметологія (видалення новоутворень та папілом);
  • мезотерапія та пілінги;
  • комплексне лікування акне та вугрового висипу;
  • процедури омолоджування (усунення мімічних зморшок);
  • лікування рубців та розтяжок;
  • плазмоліфтинг;
  • зміцнення волосся;
  • лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості);
  • фотоепіляція та воскова епіляція.
Не зволікайте своїм комфортом та впевненістю. Бути гарним та задоволеним у собі достатньо просто – для цього лише потрібно стати здоровим. Ми потурбуємось про шкіру вашого обличчя та усунемо проблеми із середини. Правильне лікування позбавить вас від проблем та нескінченого пошуку нового косметолога.
 
Записатись на першу консультацію та обрати процедуру можна за номером 044 333 48 85 або залишити заявку на сайті.
Ви будете задоволені нашим підходом до лікування та просто отримаєте релакс та задоволення від нового подиху вашої бездоганної шкіри. Чекаємо на вас!

 

CitiDoctor – это международный медицинский центр нового поколения.

Инновации и новая культура ценности жизни!

Задайте вопрос врачам и получите ответ

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Международный медицинский центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Украина, г. Киев, просп. С. Бандеры, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про красоту:
Меню раздела Красота
 
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.