Войти

Іграшкові пістолети небезпечні для ваших очей

Деякі батьки думають, що Дартс – гра в дротики – є цілком безпечною і розробленою спеціально для дітей.лікар-офтальмолог офтальмологічного центру вищої категорії  АЙЛАЗ  Баланюк Олександра Олеговна
 
Але, час від часу, в офтальмологічні клініки надходять діти зі скаргами на біль в області ока і погіршення зору після травми іграшковими дротиками.
 
Звіт, опублікований в BMJ Case Reports, підтверджує те, що неодноразово публікувала Американська академія офтальмології. Снарядні іграшки небезпечні і можуть викликати серйозні травми очей. Очні подряпини, кровотеча, катаракта, підвищений очний тиск і постійна втрата зору – все це свідомі ризики таких забаванок.
 
Академія закликає до дотримання певних рекомендацій в експлуатації снарядних іграшок
  • Гра в дротики небезпечна, і ви повинні давати відповідальність за її придбання;
  • якщо ви купуєте дартс для своїх дітей, доглядайте за ними, поки вони грають.
  • завжди дотримуйтесь вказівок виробника і віковим нормам.
Згідно зі звітом Комісії з безпеки споживчих товарів США за 2018 рік, відділення невідкладної лікували понад чверть мільйона травм, пов'язаних з іграшками. Переконайтеся, що ви вибрали безпечні іграшки для здоров'я своїх дітей і для власного спокою.
 
Інші метальні іграшки, яких слід уникати
 
Ми рекомендуємо також уникати покупок іграшок для стрільби зі снарядами. Якщо ваші діти грають з іграшками такого типу, то всі, навіть дорослі, повинні носити засоби захисту очей, щоб блокувати потрапляння літаючих предметів в очі.
 
Деякі іграшкові арбалети можуть стріляти стрілами майже на 150 метрів. Навіть якщо стрілки з пінопласту і пластика, удар з близької відстані може привести до серйозного пошкодження очей. Типові травми від пластикових снарядів включають пошкодження рогівки, які можуть зарубцюватися при загоєнні, що назавжди вплине на зір.
 
Сталеві дротики стали одним з головних розваг на відкритому повітрі, але були заборонені в кінці 1980-х років після того, як значна кількість дітей отримали травми, а деякі загинули. Інші види дротиків залишаються на ринку і можуть впливати на очі, викликаючи травми, такі як, кровотеча в оці (відома як гифема), що само по собі підвищує ризик розвитку глаукоми у подальшому.
 
Джерело: https://youtu.be/jbi-6FmxuRA 

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.