Войти

USAPS та Allergan Medical Institute організували майстер-клас в CitiDoctor

21 червня в CitiDoctor пройшов неймовірно масштабний майстер-клас, що організовано USAPS – Спілкою естетичних пластичних хірургів та Allergan Medical Institute! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Викладає європейський спеціаліст AcademiClinic, Швеція – Dr. Paolo Montemurro, Plastic Surgeon. Програма сповнена цікавих досліджень та, звісно, прямої трансляції з операційної, за ходом якої спостерігає кожен учасник заходу.
 
                                              
 
Спілкування із пацієнткою, сумісні рішення та нарада із застосуваннях нових методик та технологій – ось сучасна пластична хірургія, що, дійсно, здатна на дива. 
 
                                             
 
Дякуємо Храпачу Василію Василійовичу за його незрівнянний досвід та можливість повчитись нього у спеціалістів. Це було цікаво, талановито та професійно. Головне, що отримані знання вже будуть застосовуватись на практиці та у роботі пластичних хірургів, що буде ще більш досвідченою! 
 
                                            
 

Слідкуйте за нашими новинами та будьте в курсі всіх подій! 

CitiDoctor – это международный медицинский центр нового поколения.

Инновации и новая культура ценности жизни!

Задайте вопрос врачам и получите ответ

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Международный медицинский центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Украина, г. Киев, просп. С. Бандеры, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.