Войти

Старт соціального проекту "Здорова посмішка нації"

Більш ніж 1000 дітей зможуть пройти безкоштовний огляд у стоматолога у м. КиєвіДо дня захисту прав дітей стартує соціальний проект «Здорова посмішка нації». Проект охопить усіх бажаючих, хто запишиться на прийом лікаря з 17 травня по 30 червня, а також масовий огляд в дитячих садочках №30 та №531 і в школі №232. Ініціатор проекту мережа стоматологічних клінік Giorno Dentale.

«Огляд дітей в садочках та школах проведуть лікарі клініки, - коментує подію директор Марущак Сергій Степанович, - крім того до 30 червня є можливість у будь-кого записатися до нас на безкоштовний медичний огляд в клініки. Це наша запланована щорічна ініціатива і ми прагнемо зробити медицину сучасною та доступною. В наших планах проводити щорічний огляд дітей безкоштовно та долучати до ініціативи все більше шкільних, дошкільних закладів та можливо наших колег стоматологів з інших лікарень.»

Усі діти отримають за результатами огляду «Паспорт здорової посмішки». В ньому лікар-стоматолог проведе огляд усіх зубів та зробить відповідні записи. Паспорт розрахований на 4 роки використання та регулярного огляду. В соціальних мережах додатково буде проходити конкурс на найбільш «Круту Аву», який підтримають блогери.

За словами завідуючої дитячого дошкільного закладу №30 Чепелюк Оксани Василівни: "Нам сподобалася ініціатива і ми вирішили приєднатися, тому що розуміємо що усі звички формуються з дитинства. Якщо навчити проводити огляд зубів змалку, то в нас є з вами шанс зробити більш здоровими наші майбутні покоління".

Довідка: Мережа стоматологічних клінік Giorno Dentale заснована в 2016 році. Мережа налічує 3 клініки, 9 кабінетів.

Більше інформації є на сайті клініки:

www.giorno-dentale.com

https://www.facebook.com/GiornoDentale

https://www.instagram.com/giornodentale/

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про детей:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.