Войти

Очні краплі на основі аутосироватки – що це?

Типове лікування проблем поверхні ока, у тому числі сухості очей, зазвичай починається з використання замінників сльози кілька разів на день та геля або мазі, що будуть використовуватися в основному протягом ночі, але іноді також протягом дня.лікар-офтальмолог вищої категорії офтальмологічного центру АЙЛАЗ 
Долматова Людмила Володимирівна
 
Пацієнтам із більш важким станом може знадобитися короткочасне застосування стероїдів або препаратів імунодепресантів, таких як очні краплі або мазь циклоспорину. Ці типи крапель працюють, зменшуючи запалення та збільшуючи час перебування сльози на поверхні ока.
 
Наряду із місцевим лікуванням можуть бути рекомендовані пломби, які вставляються в слізові протоки, щоб зменшити надто швидке вимивання сльози, нагрівання масками для очей та масажі повік, щоб допомогти розблокувати мейбомієві залози, які можуть сприяти виникненню проблем поверхні ока, а також прийом пероральних  харчових добавок.
 
Очні краплі на основі аутосироватки можуть бути рекомендовані, якщо наведені вище методи лікування не дозволяють контролювати симптоми подразнення поверхні ока та виявляється пошкодження рогівки.
 
Ці краплі виробляються з власної крові пацієнта. Пацієнту буде зроблено медичний огляд, щоб переконатися, що він достатньо здоровий для того, аби взяти у нього кров,  бо  це робиться так само, як донорство крові або подібно до аналізів крові.
 
Потім відбувається миттєвий процес перетворення крові на аутосироватку, і пацієнтові, як правило не потрібно довго чекати.
 
Кров згортається і розміщується у центрифузі приблизно на 15 хвилин. Це змушує червоні кров'яні клітини відокремитись від плазми. Після цього плазму розбавляють у стерильному сольовому розчині та заморожують у добові дози.
 
Кількість крові, взятої у пацієнта для цього, буде залежати від того, на скільки днів планується призначати терапію. Краплі на основі аутосироватки потрібно завжди тримати замороженими, і лише одну щоденну дозу потрібно розморозити і використовувати у цей день.
 
Очні краплі на основі аутосироватки не містять ані добавок, ані консервантів. Ці краплі добре працюють, оскільки вони містять вітамін А, імуноглобуліни, фібронектин та чинники росту, що сприяють відновленню епітелію, швидшому загоєнню очей і збільшенню змащування очей.
 
Деяким пацієнтам важко знайти традиційні штучні сльози, що підходять саме для них і не подразнюють очі далі, але, оскільки краплі на основі аутосироватки виготовляються з власної крові пацієнта, вони служать гарною заміною.

Очні краплі на основі аутосироватки допоможуть в лікуванні важких проблем поверхні ока там, де інше консервативне лікування не працює. 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.