Войти

Неймовірна знижка на проведення маммопластики в Києві

CitiDoctor пропонує неймовірну знижку -40% на проведення маммопластики імплантами круглої форми* у лікаря пластичного хірурга Бебиха Олександра Романовича.Консультація лікаря перед проведенням процедури безкоштовна!
 
В клініці CitiDoctor у вас є можливість побачити кінцевий результат завдяки професійній 3D програмі Crisalix для моделювання результатів пластичних операцій.
 
Маніпуляції проводяться в сучасному оперувальному блоці, використовується новітнє обладнання. В клініці працює комфортний стаціонар.
 
Клініка CitiDoctor – це нова культура здоров’я та міжнародний рівень обслуговування пацієнтів.
 
Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях нашого медичного центру.
 
Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про акції.
 
* Знижка діє до 07.01.2019 року та надається на імпланти деяких виробників. Додаткова інформація за телефоном. 

CitiDoctor – это международный медицинский центр нового поколения.

Инновации и новая культура ценности жизни!

Задайте вопрос врачам и получите ответ

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Международный медицинский центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Украина, г. Киев, просп. С. Бандеры, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.