Войти

Медичні послуги CitiDoctor у кредит

Термінове лікування та здоров’я кожного пацієнта завжди буде пріоритетом функціонування медичного центру CitiDoctor.Ми готові до обговорення будь-яких важливих для вас питань і відтепер це стосується і фінансової складової. СітіДоктор розпочав лікування на умовах кредитування і тепер ви можете скористатись нашими медичними послугами з оплатою у зручний для вас час.
 
Як оформити позику на медичні цілі? Дуже легко! Необхідно просто заповнити форму на сайті CitiDoctor. Для цього слід лише ввести особисті дані та мати у наявності документи, що їх підтверджують. Ви обираєте послугу та плануєте час візиту, а про все інше подбаємо ми. 
 
Медичні послуги CitiDoctor у кредит – це:
  • простота – заповніть коротку анкету / або наші фахівці зроблять це за вас;
  • економія часу – не виходячи з дому / офісу / клініки;
  • прозорість – відсутність прихованих комісій / дострокове погашення без штрафних санкцій;
  • зручні умови – в касі / через термінал / карткою або online через Приват 24.
Ми піклуємось про ваше здоров’я і хочемо, щоб турбота про себе була доступна кожному. Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером (044) 333 48 85 та особисто переконайтеся у безмежних можливостях нашого медичного центру. Не втрачайте надії та будьте певні, що все вдасться.

CitiDoctor – це міжнародний медичний центр нового покоління.

Інновації та нова культура цінності життя!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.