Войти

Як пити більше води?

Аномальна спека в Україні призводить до посиленого вживання питної води. Однак пити необхідно не тільки коли хочеться, а й часто, коли не хочеться.



 Процедури необхідні для підтримання водного балансу організму. Але як змусити себе пити? Існує кілька способів для примусового вживання рідини. Наприклад, розставити склянки по всій квартирі, завести будильник для нагадування або поставити на смартфон спеціальний додаток для обліку випитого.

Пробувати різну питну воду


Наведені способи стосуються людей, яким подобається пити воду. Але якщо рідина вживається через силу, методики не підійдуть. Фахівці радять використовувати не стільки фізичний бік води, скільки візуальний і смаковий. Розважаючись на ігровому автоматі Super Hot, гість азартного онлайн клубу може поступово вгамовувати спрагу тією категорією рідини, яка йому найбільше імпонує або подобається. Користувачеві доведеться спробувати кілька режимів пиття, щоб зупинитися на одному-двох, надаючи значення смаку, кольору рідини, запаху:

Фільтрована вода змінює смак унаслідок того, що своєрідний перколятор затримує природні сольові та мінеральні добавки. Деякі стренери роблять воду доволі м'якою або — дуже жорсткою. Тому — справа за вибором. Щоб одноманітність не набридала, рекомендується часто міняти фільтр, тоді вода буде завжди зажаданою.

Пляшкова пропонує напої різних рівнів мінералізації, смакових і цінових характеристик. Зменшити вартість води й кількість пластику допоможе 20-літрова тара, придбана в магазині або спеціалізованому пункті розливу рідини. Іноді останні приймають великі місткості за зниженою вартістю для повторного використання.

Газовану воду люблять усі або майже всі. Вуглекислота робить напій насиченим, навіть дещо кислуватим. Якщо часті походи в магазин негативно позначаються на бюджеті, рекомендується придбати сифон і капсули з вуглекислим газом.

Мінералки мають більш насичений і різнорідний смак. Вони бувають кислими, солонуватими або солодкуватими. Якщо сіль набридне, можна поміняти на цукор, або пити підкислену рідину.

Пробувати різну питну воду

Зміна вигляду і смаку води


Додавання в склянку кількох крапель лимона або часточок — пляшку, зробить пиття приємнішим. Тоді не доведеться себе змушувати брати в руки посуд.

Різноманітні фрукти та цілющі трав'яні збори втамовують спрагу і приносять користь здоров'ю. Шматочки яблук, полуниця або апельсин у воді нагадають дорослому про дитинство, якщо ще фрукти попередньо заморозити, а потім дати настоятися в пляшці. Іноді додають також скибочку огірка або трави — чебрець, м'яту чи базилік.

Фруктовий лід, домашнє варення зроблять пиття води справжнім задоволенням — кілька ложок джему на літрову пляшку буде достатньо.

Можна також змінити склянку на келих, воду налити в красиву пляшку або взяти склянку з коктейльною трубочкою. Красиво, приємно і пити так і хочеться. 

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.