Ринок дидактичної літератури за останні роки зазнав суттєвих змін. Вимоги слідувати затвердженій навчальній програмі нікуди не зникли, однак обрати профільний навчальний посібник стало суттєво простіше. Необхідно лише знати, як підібрати потрібний примірник та де саме його можна купити.
Різновиди навчальних посібників
Варто зазначити, що поняття підручника та навчального посібника не є тотожними, але вони можуть виступати взаємодоповнюваними. Виокремлюють такі види навчальних посібників:
1. Посібник до підручника. Виконує роль допоміжного засобу у вивченні тої чи іншої дисципліни. Має на меті поглиблення знань та вмінь щодо певної теми, представленої у підручнику в значно меншому обсязі.
2. Посібник для підвищення кваліфікації. Використовується в межах післявишівської освіти. Висвітлення дидактичних тем фокусується на поглибленні знань із тих питань, що не отримували достатньо уваги під час здобуття вищої освіти.
3. Посібник для практичних робіт. Певною мірою також виступає доповненням для підручника, в якому викладено матеріал, але фокусується загалом на темах для лабораторних і практичних робіт. Матеріал базується на інформації, що вивчається паралельно з проходженням завдань для закріплення нових умінь та навичок.
Таким чином, навіть у межах вивчення предмета на базовому рівні без спеціалізованого посібника не обійтися.
Де можна купити потрібний навчальний посібник
Якщо виникла потреба у придбанні навчального посібника з конкретної дисципліни, на допомогу прийде широкий каталог книгарні ReadEat. Зробивши вибір на її користь, можна розраховувати на такі переваги:
1. Великий асортимент. Наскільки б специфічною не була тематика, в каталозі обов'язково знайдеться посібник до смаку. На сайті представлено книги для всіх вікових категорій та спеціальностей, що дає змогу суттєво поглибити власні знання.
2. Зручний інтерфейс. Система фільтрів на сайті дозволяє вибрати примірник за автором, видавництвом, палітуркою, віковою групою, роком видання та навіть папером. Гнучке налаштування пошуку створює можливість знайти посібник конкретно під себе.
3. Програми лояльності та бонуси. За потреби на постійній основі купляти дидактичну літературу варто підписатися на оновлення книгарні. Різноманітні сезони знижок, акцій та програма накопичення бонусів дають змогу купувати в онлайн-книгарні значно вигідніше.
Враховуючи важливість ролі посібників у навчальному процесі, до їх вибору варто підходити відповідально. Це дасть змогу скорегувати навчання під власний комфорт.
Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!