Дентектум, семейная стоматология

Здоровье
Город: Киев
Район: проспект Победы - Берестейская
Адрес: пр. Победы, 63-Б

Рейтинг заведения:
4.71429 (оценок: 28)

Телефон: 228-84-22, (067) 833-33-47, (099) 433-33-47
Время работы: пн-cб 9:00 - 21:00, вс 10:00 - 18:00
Сайт: https://dentectum.com.ua
Услуги:Стоматология, Консультирование

Семейный стоматологический центр «Дентектум»

Основная специализация нашей клиники – семейная стоматология.

Стоматологическая клиника DenTectum предоставляет пациентам полный спектр услуг стоматологической помощи, от основной очистки зубов до полной стоматологической реставрации. Некоторые из перечисленных процедур являются необходимыми для вашего здоровья и благополучия, в то время как другие процедуры пациент может подобрать с врачом индивидуально.

Стоматологическая клиника "Дентектум" предлагает современные методики для достижения максимального результата лечения. У нас используется безболезненная компьютерная анестезия, уникальные лазерные технологии, которые увеличивают точность при операции, снижают болевую чувствительность и ускоряют заживление тканей.

Основные наши услуги:

  1. Лечение и реставрация зубов

  2. Протезирование зубов

  3. Имплантация зубов

  4. Лечение каналов

  5. Отбеливание зубов

  6. Пародонтология

  7. Установка брекетов

  8. Детская стоматология

  9. Лечение зубов под наркозом

Стоматологический центр "Дентектум" постоянно внедрят новейшие методики и пополняется современным оборудованием. Но важнейшее наше достижение - коллектив высококвалифицированных врачей и медицинский персонал с большим опытом работы. Наши доктора постоянно совершенствуют свои знания, учавствуют в международных конференциях, семинарах, проходят обучение.

Мы уделяем большое внимание не только качеству самого лечения, но и комфорту пациента, стерильности оборудования и материалов, полностью выполняя требования программ "АнтиСПИД" и "АнтиГепатит".

Подробную информацию Вы всегда можете найти на сайте dentectum.com.ua или узнать по телефону: (044) 22-884-22

Приходите! Мы всегда с радостью позаботимся о Вашем здоровье!

Последние отзывы заведения
Добавить комментарий
Комментарии, содержащие:
- угрозы и оскорбления;
- нецензурные выражения;
- рекламу товаров и услуг;
- информацию, не относящуюся к теме публикации;
- а также написанные 1 человеком под разными именами
будут удаляться!
Чиж Лілія #
Ответить Пожаловаться
2026-06-26 16:38:35
Ірина Юріївна справила дуже приємне враження своєю доброзичливістю, спокоєм та професійним підходом до лікування дітей. Наш син дуже хвилювався перед прийомом, але лікарка допомогла йому швидко адаптуватися до нової обстановки. Вона уважно пояснювала кожен свій крок та підтримувала позитивний настрій маленького пацієнта. Лікування пройшло швидко, безболісно та максимально комфортно. Після завершення прийому син навіть не хотів іти додому та дякував лікарці за турботу. Ми залишилися дуже задоволені якістю лікування та чудовою атмосферою. Велика подяка Ірині Юріївні за щире ставлення та високий професіоналізм.
Цвігун М.О. #
Ответить Пожаловаться
2026-06-26 15:50:50
Я довго відкладала видалення проблемного зуба через сильний страх перед операцією. В’ячеслав Григорович дуже уважно вислухав усі мої переживання і зміг заспокоїти. Він пояснив кожен етап процедури та підтримував мене під час лікування. Працював дуже акуратно і впевнено навіть у складних моментах. Процедура пройшла набагато комфортніше, ніж я очікувала раніше. Після операції не було сильного болю або набряку. Дуже вдячна за професійний і людяний підхід.
Федишинець Олена #
Ответить Пожаловаться
2026-06-23 08:15:10
Наша родина дуже вдячна Юлії Олексіївні за чудове лікування та справді людяне ставлення. Син прийшов до клініки із сильним хвилюванням, але лікарка швидко допомогла йому заспокоїтися. Вона дуже спокійно пояснювала свої дії та постійно підтримувала маленького пацієнта. Лікування пройшло легко, комфортно та без будь-яких негативних емоцій. Робота виконана професійно, а результат виглядає дуже естетично та природно. Дитина залишилася у чудовому настрої та вже не боїться наступних візитів. Щиро дякуємо за професіоналізм і доброту.
Мирослава Тесленко #
Ответить Пожаловаться
2026-06-22 17:03:30
Мені дуже сподобався уважний та професійний підхід В’ячеслава Григоровича до хірургічного лікування зубів. Лікар дуже детально пояснив план майбутньої операції та допоміг морально підготуватися до процедури. Під час прийому поводився максимально спокійно, впевнено та уважно до мого самопочуття. Усі маніпуляції виконувалися дуже акуратно та практично безболісно для мене. Після операції лікар детально розповів про догляд та дав корисні рекомендації для відновлення. Загоєння пройшло швидко та без жодних ускладнень після хірургічного втручання. Дуже вдячна за професіоналізм, людяність та чудову якість роботи.
Співак Антон #
Ответить Пожаловаться
2026-06-18 20:03:30
Моя донька дуже сором'язлива, тому знайомство з новими лікарями завжди проходить непросто. Анжела Миколаївна проявила стільки терпіння та доброзичливості, що дитина поступово почала відкрито спілкуватися та навіть жартувати. Під час лікування лікарка дуже делікатно пояснювала кожен свій крок та постійно підтримувала позитивну атмосферу. Усі процедури були проведені максимально комфортно та абсолютно безболісно. Пломба виглядає дуже природно, а зубчик повністю відновлений. Донька тепер із задоволенням розповідає друзям про свій візит до стоматолога. Щиро дякуємо за чудову роботу та людяне ставлення.
Ближайшие заведения
Не нашли то, что искали?
© 2008-2026 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.