Войти

Що робити, якщо вам відмовилися робити лазерну корекцію зору? Чи є альтернативи?

Темп сучасного життя ставить перед нами досить високі вимоги та чіткий зір – одна з них. 
 
 
Лазерна корекція зору – сучасна методика усунення короткозорості. Але не завжди параметри рогівки та оптики очей людини дають можливість провести безпечну і ефективну лазерну корекцію зору.
 
 
 
Темп сучасного життя ставить перед нами досить високі вимоги та чіткий зір – одна з них. Вибір методу корекції визначається багатьма чинниками, це і  переваги людини, і можливості оптики та анатомії очей. У цьому вебінарі ми поговоримо про сучасні можливості корекції зору, порівняємо різні методики оптичної, терапевтичної та хірургічної корекції і зупинимося на інноваційній методиці – імплантації внутрішньоочних контактних лінз Visian ICL швейцарської компанії STAAR, що виготовляються індивідуально за розмірами та оптичними характеристикам кожного конкретного ока.
 
 
Ця інноваційна технологія вперше була впроваджена в клініці «АЙЛАЗ» у 2007 році. Саме тому розповість про особливості та показники для імплантації внутрішньоочних факічних лінз Visian ICL головний лікар клініки «АЙЛАЗ» – к.м.н., лікар вищої категорії, член Американського та Європейського товариств катарактальної і рефракційної хірургії, офіційний консультант швейцарської компанії STAAR Ковальов Андрій Іванович.
 
 

                   

 

 

МИ ЗНАЄМО ВСЕ ПРО ВАШІ ОЧІ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.